Lentetoernooi 2019

Afgelopen zondag vond het Lentetoernooi in Grootebroek weer plaats. Victory '55 was met 11 personen aanwezig.

Om 9:30 uur begonnen de dubbels. In de laagste categorie deden Mark Schilder en Peter Mooijer mee, en dat ging beter dan verwacht. Na even te moeten opstarten in de eerste wedstrijd ging het daarna heel soepel en werd de 1e prijs binnen gesleept. In de F werd Victory '55 vertegenwoordigd door Micha Tol en Vince Schilder. Met de twee grootste talenten van onze verenigingen waren de verwachtingen juist weer torenhoog en dat maakte ze meer dan waar. Ook hier werd een 1e prijs gewonnen, en zo stond de teller al op 2. In de E waren het Roan Mulder en Albert Huizinga die meespeelden. In een spannende poule bleek het in puntenaantal gelijk te zijn en moesten er gewonnen punten worden geteld. Die besliste helaas in het nadeel van onze mannen dus konden ze niet meer meespelen voor de prijzen. In de D speelde John Bond met Jens Wiersma, maar die konden geen potten breken. Theerakant Manyam dubbelde met Rogier Wijker en die haalde het tot de finale. In de finale wilde het alleen net niet lukken dus moest Theerakant genoegen nemen met een 2e prijs.

Om 1 uur begonnen de enkel partijen. Peter Mooijer kon daar helaas geen prijzen winnen, maar Mark Schilder wist weer de finale te halen in de GH. Tot een 7-7 in de 5e game bleef het gelijk maar toch was toch echt de koek op. Toch een knappe 2e prijs. In de F werd de halve finale een Volendams onderonsje. Vince wist Micha te verslaan, daardoor was Micha gelijk 3e geworden. Vince had in zijn finale het geluk aan zijn zijde, maar ook was hij een stuk sterker als zijn tegenstander. Met maar liefst 3-0 wist Vince zijn finale te winnen om zo voor de tweede keer op de dag de 1e prijs binnen te halen. In de E kwamen Roan en Stefan tot de halve finale. Daar verloren ze allebei hun partij waardoor ze genoegen moesten nemen met een 3e prijs. In de D was op John na iedereen van onze vereniging door naar de kruisfinales. Echter was dat wel het einde van de prijzenregen van Victory '55. Niemand wist het te schoppen tot de kwart finale en moest onze vereniging het doen met alle prijzen die in de lagere klasses behaald waren. Nadat alle wedstrijden waren gespeeld zijn alle punten bij elkaar opgeteld en bleek Victory '55 weer de verenigingsprijs te hebben gewonnen. Een schitterende prestatie die maar weer laat zien dat het niveau van onze vereniging heel hoog ligt.